Ovocné stromy a rastliny

Predaj ovocných stromov a rastlín ako maximálne výnosná investícia

Domáce ovocie chutí lepšie ako z obchodu. Preto využite náš predaj ovocných stromov a vysaďte si záhradu či ovocný sad plný rozmanitých plodov. Tie môžete využiť nielen na jedenie a varenie, ale aj zaváranie, výrobu lekvárov a džemov či prípravu zdravých ovocných šalátov pre vašu rodinu i hostí.

Predaj ovocných stromov ako cesta k zdraviu

Predaj ovocných stromov v záhradníctve KERZAM sa sústreďuje na drobné ovocie aj ovocné stromy ako muchovník hladký, muchovník lamarckov, moruša biela previslá či čínska ďatla. Vedeli ste, že na Slovensku je možné vypestovať tzv. superovocie? Je ním arónia, ktorá je mimoriadne bohatá na vitamíny a prospešné látky ako železo, mangán, jód atď. Je známa svojimi pozitívnymi účinkami na ľudské zdravie a organizmus. Možno spomenúť znižovanie cholesterolu či krvného tlaku. Je prospešná aj pri cukrovke, prečisťuje obličky i pečeň a posilňuje aj imunitný systém. Spomedzi ovocia má najvyššie antioxidačné účinky a výborne detoxikuje organizmus. Zdraviu prospešné sú zaiste aj brusnice, černice či čučoriedky, ktoré patria k stáliciam slovenských domácností. Čo tak trošku exotiky a vypestovať si vlastné figy či minikiwi? Vynikajúcim prírodným tienidlom a zároveň populárnym ovocím je vinič biely stolový alebo vinič modrý, ktorých chuť bobúľ je nezameniteľná. Na svoje si zaiste prídu aj milovníci výroby vína.

S predajom ovocných stromov k voňavému sadu

Bohatou a chutnou zásobárňou minerálnych látok i vitamínov sú ríbezle (biele aj čierne), egreše či maliny, ktoré sa doslova rozplývajú na jazyku. Ak ich pridáte do koláča, dostanete voňavú sladkú maškrtu pre celú rodinu. Doprajte si kilogramy chutného a šťavnatého ovocia, za ktorým nemusíte uháňať do obchodu či na trh. Stačí zájsť do sadu či záhrady a natrhať si ovocie tradičnej chuti. Budete ho mať doslova na dosah ruky – a navyše bez zbytočných umelých farbív či konzervantov. Využite náš predaj ovocných stromov ešte dnes a užívajte si nádherný pohľad na rozkvitnuté dreviny v jari a neskôr na obsypané stromy plné výživných plodov v lete a jeseni. Ak v záhrade nemáte dostatok miesta, tak na menšie rastliny využite záhradný skleník, vyvýšené záhony či drevené kvetináče na terase alebo dvore. Získate tak šťavnatú a chutnú estetickú dekoráciu.

View:24/48/All/