Skleníky s polykarbonátom EKOGARDEN

Záhradné skleníky Ekogarden sú svojim charakterom a veľkosťou vhodné najmä pre hobby pestovanie. Tieto skleníky od českého výrobcu s dlhoročnou tradíciou majú výborne premyslený dizajn vďaka ktorému je výber jednoduchší. Medzi množstvo výhod, týchto skleníkov patrí pevná pozinkovaná konštrukcia skleníka, jednoduchá montáž, beztmelové zasklenie pomocou gumového lemovania, voliteľná dĺžka skleníka s možnosťou výberu farebného prevedenia konštrukcie a dodatočného predĺženia. V ponuke nájdete tiež širokú radu príslušenstva pre zjednodušenie práce v skleníku.
U všetkých skleníkov Ekogarden (okrem typu KN) máte v základnej výbave hneď dvoje dvere, pre spriechodnenie skleníka a vetranie v horúcich dňoch.
Veľkou výhodou týchto skleníkov je tiež systém otvárania okien, ktorý je špecifický vyklápaním od hornej časti strechy. Keďže horúci vzduch sa hromadí v najvyššej časti skleníka, pod hrebeňom strechy, je výklopný systém okien dizajnovaný tak, aby bolo vetranie čo najefektívnejšie. Vetranie týmto typom okna zabezpečí pokles teploty a vlhkosti, bez zbytočného ochladzovania nižších častí skleníka. Prístup chladného vzduchu je minimalizovaný oproti vetraniu dverami a iným systémom otvárania strešných okien.
Každý typ skleníka, ktorý máme v ponuke vyrába spoločnosť Ekogarden ako skleník zo skla a tiež ako polykarbonátový skleník.
Skleníky sa ukotvujú výlučne na murovaný základ vybudovaný aspoň dva týždne pred montážou skleníka.

View:24/48/All/

Zobrazujú sa všetky 4 výsledky

 • 1147,00 2599,00 

  Záhradný skleník rady KN je najmenší a zákazníkmi najobľúbenejší skleník od českého výrobcu Ekogarden. Kvalitná konštrukcia skleníkov je vyrobená zo žiarovo pozinkovaných profilov hrúbky 1,5- 3 mm. Táto úprava zabezpečí dlhodobú mechanickú odolnosť a protikoróznu ochranu, a to aj v dutinách a na hranách. Skleník má sedlovú strechu a zošikmené bočné steny pre optimálny prienik slnečných lúčov. Od ostatných modelov sa líši výškou, šírkou, typom dverí a počtom okien.

  Skleník EKOGARDEN KN

  Skleník EKOGARDEN KN s polykarbonátom

  1147,00 2599,00 
  Výber možností
  Rýchly náhľad
 • 1424,00 3067,00 

  Záhradný skleník rady M 32 je stredne široký skleník od českého výrobcu Ekogarden. Kvalitná konštrukcia skleníkov je vyrobená zo žiarovo pozinkovaných profilov hrúbky 1,5- 3 mm. Táto úprava zabezpečí dlhodobú mechanickú odolnosť a protikoróznu ochranu, a to aj v dutinách a na hranách. Skleník má sedlovú strechu a zošikmené bočné steny pre optimálny prienik slnečných lúčov.

  Skleník M32 z polykarbonátu

  Skleník EKOGARDEN M32 s polykarbonátom

  1424,00 3067,00 
  Výber možností
  Rýchly náhľad
 • 1523,00 3093,00 

  Záhradný skleník rady M 35 je najširší skleník od produkcie Ekogarden. Kvalitná konštrukcia skleníkov je vyrobená zo žiarovo pozinkovaných profilov hrúbky 1,5- 3 mm. Táto úprava zabezpečí dlhodobú mechanickú odolnosť a protikoróznu ochranu, a to aj v dutinách a na hranách. Skleník má sedlovú strechu a zošikmené bočné steny pre optimálny prienik slnečných lúčov.

  Skleník M35 polykarbonát

  Skleník EKOGARDEN M35 s polykarbonátom

  1523,00 3093,00 
  Výber možností
  Rýchly náhľad
 • 1248,00 2818,00 

  Skleníková prístavba M33 umožňuje maximálne využitie priestoru na vašej záhrade. Funkciu štvrtej steny zastáva múr vášho domu, alebo múr s výškou aspoň 2,21 m. Kvalitná konštrukcia skleníkov je vyrobená zo žiarovo pozinkovaných profilov hrúbky 1,5- 3 mm. Táto úprava zabezpečí dlhodobú mechanickú odolnosť a protikoróznu ochranu, a to aj v dutinách a na hranách.

  Prístavbový skleník Ekogarden M33

  Prístavbový skleník EKOGARDEN M33 s polykarbonátom

  1248,00 2818,00 
  Výber možností
  Rýchly náhľad